2010 PU-ERH TEA TUO (100g, MENGHAI V93)

Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.

2010 PU-ERH TEA TUO (100g, MENGHAI V93)

  • Kaina: €6.37 / 100g
  • Ar turime: Reikia užsakyti
  • Prekės kodas: Pu-Erh-tuo
2011 MENGHAI V93 PU-ERH TEA TUO – tai klasikinis pu-erh'as, vadinamas "V93", jis buvo išleistas 2006 metais ir greitai tapo viena brangiausių arbatų rinkoje. Iki šių dienų, 2006 metais pagaminti V93 Pu-erh blynai, išlaikė itin aukštas kainas, nes būtent šie modeliai yra vieni iš labiausiai ieškomų Pu-erh arbatų kasdieniniam gėrimui.  Fermentuojamas tik tiek, kad suskaidyti žalio Pu-erh'o kartumą. Ši arbata turi saldų ir tirštą poskonį.
 
Pu-erh arbata – subrandinta arbata, kilusi iš Kinijos Junano provincijos. Ji taip pat gaminama kitose Kinijos srityse, Tailande, Vietname, Laose, Mianmare. Ši arbata išsiskiria savo gamybos technologija – iš pradžių ji ruošiama kaip žalioji, o vėliau fermentuojama pasitelkiant natūralų arba dirbtinį (pagreitintą) būdą. Jei daugumą arbatų rekomenduojama suvartoti per pirmuosius metus po pagaminimo, laikui bėgant Pu-erh įgyja vis geresnę kokybę.
 
 
Rekomenduojamas šios arbatos paruošimo būdas:
 
Vieną arbatžolių žiupsnelį (~5 g) užpilkite 150 ml vandens. Ideali vandens temperatūra šios rūšies arbatai yra 90–95°C. Užpylus arbatžoles karštu vandeniu pirmą ir antrą kartą lapai turėtų būti plikomi maždaug vieną minutę. Taip pat prieš plikant arbatą rekomenduojama praskalauti stiklinę ar arbatinuką karštu vandeniu, kad šie indai sušiltų. Arbatinuką ar stiklinę patariama palikti uždengtą.
 
Kiekis: - +

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas: Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia! Įvertinimas: Blogas Geras Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:
Gera Arbata © 2012
Mus talpina: nonameHosts.com